שיחון עברי אנגלי - לימודי אנגלית לדוברי עברית

שיחון אנגלית הינו רב מכר הנמכר ברשתות הגדולות בארץ ביניהם צומת ספרים וסטימצקי.

לשיחון אנגלית יתרונות רבים. הוא:

  • כתוב בשפה קלה וזורמת!
  • הדרך הטובה והיעילה ביותר ללימוד עצמאי קל ומהיר של אנגלית
  • כולל פרק שאלות ותשובות
  • כולל מעל 5,000 ביטויים ואמרות
  • כולל הסברים מפורטים שיעזרו לכם להגות כל מילה ומילה בצורה נכונה ומדויקית

קנו עכשיו את שיחון אנגלית באתר ללא פערי תיווך ועמלות וללא דמי משלוח!


Price: $11.25
99 or more $4.90
Availability:In Stock

שיחון עברי אנגלי - לימודי אנגלית לדוברי עברית

מי לא רוצה לנסוע לטייל בניו-יורק? בלאס וגאס או בלונדון?  ובכלל, לדעת לדבר אנגלית בקלות אנו מחברים בין  מטיילים ומקומיים כבר במשך יותר מ 25 שנים עם השיטה הייחודית שלנו ללימודי שפות.

שיחון אנגלית iphrasebooks, מציע כמות יוצאת דופן של מעל ל-3,000 ביטויים ומשפטים. לשיחון זה  תוספת חשובה של נטיית הפעלים. המילים והביטויים בשיחון מאורגנים בשיטה ייחודית המעודדת שיחה טבעית וזורמת.

השיטה הייחודית של שיחון אנגלית זה, מבוססת על גישה ישירה ואינטואיטיבית לשפה: המילים מופיעות בתוך ההקשר שלהן (משפטים וביטויים נפוצים בשיח היומיומי) על פי מגוון נושאים ומשמעיות. כך מתאפשר למי שקורא את השיחון לדבר באופן חופשי בשפה - על פי רצונו ובחירתו האישית.

התוצאה: באמצעות השיחון תלמד גם אתה להסביר את עצמך בשפה האנגלית ביעילות ובמהירות ליושבי המקום, במקביל תקלוט ותרכוש בתת- המודע את יסודותיה הלשוניים והדקדוקיים של השפה האנגלית

בקיצור: עם שיחון אנגלית זה, קל ופשוט לדבר אנגלית!

ההתמצאות בשיחון אנגלית זה היא קלה מאוד הגיונית ומובנת והיא מבוססת על על  מילות שאלה, פעלים ונושאים. שפע יתרונותיו של השיחון והשילוב הייחודי שנמצא בו בין השפה ובין השיטה הייחודית שלנו הפכו אותו לרב מכר עולמי עם מעל 50,000 עותקים שנמכרו עד היום.

 

Related Products
Facebook Comments ()